TURYSTYKA
organizacja wycieczek i eventów

Masz pytania?
+48 607 989 880

Szanowni Państwo

Bags – TURYSTYKA to biuro turystyki krajowej specjalizujące się w turystyce edukacyjnej i integracyjnej.

Powstaliśmy w celu kompleksowej realizacji usług turystycznych skierowanych do przedszkoli, szkół, firm i różnego rodzaju organizacji. Działamy w oparciu o doświadczenie firmy BAGS Sadoch & Gąsior, co pozwoliło nam szczegółowo poznać tajniki organizacji ruchu turystycznego na terenie kraju. Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę szkolną, wyjazd integracyjny lub inną imprezę okolicznościową – zgłoś się do nas, my zorganizujemy wszystko kompleksowo za Ciebie od wyjazdu do powrotu.

Bags – Turystyka jest częścią firmy BAGS Sadoch & Gąsior. Jesteśmy biurem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod nr 1395. Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Organizatora Turystyki w Signal Iduna. ważną do dnia 31.01.2014


Wycieczki szkolne

Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę szkolną dla swojej klasy, sprawić by uczniowie w sposób aktywny i pożyteczny spędzili czas poza murami szkolnymi, zapoznaj się z naszą ofertą.
więcej

Nauka i kultura

W części tej znajdziecie Państwo propozycje wyjazdów jednodniowych w trakcie lekcji lub po ich zakończeniu będące uzupełnieniem wiedzy nabywanej przez uczniów w trakcie zajęć szkolnych.
więcej

Przygoda dla firm

Organizujemy eventy i wyjazdy integracyjne dla małych i dużych firm obfitujące w dużą ilość niezapomnianych atrakcji typu paintbaal, quady, kajaki itp.
więcej

Nasze propozycje

Nasze oferty są "szyte na miarę"

Proponujemy imprezy integracyjne dla małych i średnich firm